Aktualności

Podaruj kartkę świąteczną
Dołącz do akcji i wspomóż artystów malujących ustami i nogami.

amun obrazyZbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas składania życzeń, obdarowywania prezentami, wysyłając tegoroczną kartkę wspomóżmy artystów i pomóżmy im rozwijać ich pasje. AMUN– to Wydawnictwo Artystów Malujących Ustami i Nogami, to ludzie, którzy nie używają rąk podczas malowania, a malują. Malowanie jest dla nich normalnością, nawet wtedy, gdy stosują metody dość niekonwencjonalne. Nie jest istotne, że trzymają ołówek, czy pędzel w zaciśniętych ustach lub też w palcach stopy. Każdy z tych sposobów wymaga jedynie treningu, czasu i cierpliwości. Jedni używają rąk, drudzy ust, jeszcze inni nóg po to, by przenieść na papier i płótno swoje wrażenia, uczucia, czy zaobserwowaną rzeczywistość. Choć tworzone inaczej, ich prace wyglądają Nie Inaczej.

Promocja twórczości artystów polega na rozprowadzaniu ich prac w postaci kart świątecznych i okolicznościowych oraz kalendarzy za pośrednictwem przesyłki pocztowej do mieszkańców naszego kraju. "Nie prosimy o litość” jak mówią artyści pragniemy swobodnie rozwijać się i usamodzielniać. 24 artystów malujących ustami lub stopą, którzy pochodzą z różnych stron Polski pragnie ofiarować cząstkę siebie.

Zachęcamy do kupna kartek okolicznościowych (www.amun.com.pl), a co za tym idzie wsparcia i możliwości rozwoju, bo „Twórca nie tworzy, aby żyć, lecz żyje, aby tworzyć."