Aktualności

Konkurs fotograficzny "Ciekawe miejsca Ostrołęki i okolic w obiektywie"

aparatOstrołęka i okolice Powiatu może zachwycać pięknem krajobrazu. Wielu spacerującym po naszym mieście osobo udało się nie raz uchwycić to na fotografiach, które często trafiły do prywatnego archiwum. Teraz jest okazja, by szerszemu gronu pochwalić się tym, co pięknego dostrzegamy w nadnarwiańskim mieście. Ruszył konkurs fotograficzny, w którym do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody.

II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce zorganizowało konkurs pod hasłem „Ciekawe miejsca Ostrołęki i okolic Powiatu w obiektywie”. Współorganizatorem i patronem zostali: Starostwo Ostrołęckie oraz Muzeum Kultury Kurpiowskiej. Patronat medialny Redakcja eOstrołęka oraz redakcja terazostroleka.pl. Udział w nim wziąć mogą zarówno dorośli jak i dzieci w wieku od 7 lat. Celem konkursu jest m.in. zarejestrowanie uroków miasta i okolic, ostrołęckiej przyrody i architektury a także mieszkańców (jako społeczeństwa) i ich działania, uwrażliwienie społeczności lokalnej na piękno przyrody i architektury, zachęcenie do poznawania okolicznych terenów.

Jury konkursowe będzie miało niełatwe zadanie. Spośród nadesłanych na konkurs prac jurorzy będą musieli wyłonić fotografie najlepiej odzwierciedlające piękno Ostrołęki i okolic w sposób promujący walory architektoniczne i przyrodnicze zarówno miasta jak i powiatu.

Konkurs dedykowany jest do dzieci i młodzieży oraz dorosłych mieszkańców Ostrołęki i okolic. Fotografie zgłoszone do konkursu muszą być wykonane w naszym mieście lub najbliższej okolicy i nie mogą być wcześniej nagradzane w jakichkolwiek konkursach.

Termin nadsyłania prac w konkursie upływa 30 czerwca 2021 roku.

Regulamin konkursu fotograficznego "Ciekawe miejsca Ostrołęki i okolic w obiektywie"

Karta zgłoszenia do konkursu fotograficznego "Ciekawe miejsca Ostrołęki i okolic w obiektywie"

 

kolorowy starostwo

 

 

 

 

 Herb Ostroleki

 biblioteka

 

 

zielone

 

 

 

 

logoeo

 

 

 

 

 

 

logo1